Tuzla Depolama Hizmeti Tuzla bölgesinde mevcut muhtelif depolarında müşterilerine ait tüm ürünleri depolayabilecek kapasiteye sahiptir.

İstanbul’da yerleşik toplam 15 bin m2’lik, 5 adet depomuzda çeşitli sektörlere başarıyla hizmet veren Tuzla Evden Eve Nakliyat, aynı zamanda müşterilerine şehirlerarası nakliyat hizmetleri de sunmaktadır. Bunun dışında Tuzla Evden Eve Nakliyat, müşterilerine ait depoları da başarıyla yönetebilmektedir. Tuzla Evden Eve Nakliyat, Türkiye’nin 81 iline nakliye hizmeti vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat, depo hizmetleri kapsamında serbest depolama, antrepo, yerinde yönetim, katma değerli hizmetler ve otomasyonel çözümler ile başarılı bir şekilde nakliye hizmetlerini yerine getirmektedir. Kullandığımız depo hizmet yazılımları barkod kontrollü süreçler ile müşteri beklentileri doğrultusunda Seri No takibi, Üretim Tarihi, Son Kullanma Tarihi kriterlerine göre çalışmakta ve müşterilerine 7/24 online tabanlı stok bilgisi sunabilmektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat, konusunda uzman ve eğitimli personeli ile ortak kullanımlı depolarında hizmet vermenin yanı sıra firmanıza ve/veya ürünlerinize özel depolar kurmak ve işletmek üzere yapılanmıştır.

Bu amaçla, depo hizmetlerimiz Tuzla Evden Eve Nakliyat bünyesinde yer alan planlama ve analiz ekibi, müşteri proseslerinin incelenmesi, maliyet analizlerinin yapılması ve süreç iyileştirme-geliştirme önerilerinin raporlanması ile yalın ve düşük maliyetli depolama ve dağıtım hizmeti sunmak için faaliyetlerini sürdürmektedir. Tuzla Evden Eve Nakliyat yüksek standartları, etkin ve teknoloji ile iç içe depolama felsefesi ile müşterilerinden depolanacak eşyalarını alarak yeni müşteri lokasyonundaki tüm depo operasyonlarını da gerçekleştirip yönetebilir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat depolarında 7/24 güvenlik, uluslararası standartlara uygun yaygın emniyeti ve bütün kaza ve doğal afetlere karşı sigorta uygulamaları mevcuttur.

Hizmetlerimiz

Müşteriye Ait Depoların Yerinde Yönetimi

  • Müşterinin kendi faaliyet alanı içindeki depoların yönetilmesi
  • Müşteri kullanımı için ofis tahsis edilmesi

Antrepo Hizmeti

  • Tüm gümrüklü ürünlerin depolanması

Ev ve Ofis Eşyası Depolama Hizmeti

Katma Değerli Hizmetler

  • Etiketleme/Barkodlama
  • Arşivleme
  • Kitapçık garanti belgesi ekleme
  • Güvenlik etiketi yapıştırma
  • Kolileme ve paketleme

 

Yurtiçi Dağıtım

Tuzla Evden Eve Nakliyat depolama hizmeti için uygun olan ürünlerin tüm Türkiye’ye dağıtımı, depolar arası taşımaları hizmetlerini vermektedir.

Tuzla Evden Eve Nakliyat; eğitimli personeli, modern araçlarıyla müşterilerin ürünlerinin sevkiyatını planlar, uygun araçlar ve koşullarda istenilen minimum sürede nihai tüketim noktasına ulaştırılmasını sağlar.

Geniş bir yurtiçi dağıtım organizasyonuna sahip olan Tuzla Evden Eve Nakliyat, müşterilerine ait ürünlerin depodan yapılan dağıtımlarını doğrudan kendi altyapısıyla sağlayarak ortak kaynak kullanımı ve esnek çalışma stratejisinin avantajlarından müşterilerini yararlandırmaktadır. Böylece Tuzla Evden Eve Nakliyat müşterileri tüm depo hizmetleri için tek yetkili ile iletişim kurarak hizmetlerini kolaylıkla sürdürmektedir. Tuzla Evden Eve Nakliyat, yeterli sayıdaki aracıyla müşterilerinin ürünlerinin sevkiyatını planlayarak uygun araçlarla minimum sürede nihai teslimat noktalarına ulaştırılmasını sağlamaktadır. Tuzla Evden Eve Nakliyat, konusunda uzman personeli, gelişmiş yazılımlarıyla müşterilerinin depolanacak ürünlerini tüm Türkiye nakliyelerini, depolar arası taşımalarını titizlikle gerçekleştirmektedir.

Deponuzu Biz Yönetelim

Tuzla Evden Eve Nakliyat, depolama hizmetlerinin yanı sıra, müşterilerinin kendi bünyesinde veya farklı bir lokasyonda kurulacak depolarının işletilmesi konusunda da hizmet sunmaktadır. Müşterilerinin bu sayede yüksek ölçekli sermaye harcamalarından, personel istihdamının getirdiği yaptırımlardan, yüksek işletme maliyetlerinden, yönetimsel zorluklarda ve iş gücü problemlerinden kurtaran Tuzla Evden Eve Nakliyat bu hizmeti sayesinde müşterilerinin temel işlerine odaklanmarına olanak sağlamaktadır.

Tuzla Evden Eve Nakliyat uzman kadrosu ile mevcut müşteri deposunda teknolojik yenilikler ve yeni süreçler geliştirmekte, deponuza profesyonellik ve Tuzla Evden Eve Nakliyat Depo Standartlarını getirmektedir.

Geliştirilen yazılımlarımız ile maliyet yönetimi yazılımı ile Deponuzu Biz İşletelim diyerek birlikte çalıştığımız müşterileriz depoda gerçekleşen sabit ve değişken maliyetleri online olarak izleyebilmekte, onaylayabilmekte ve raporlayabilmektedir.

Depolama hizmetimizin yanında ayrıca Paketleme Hizmeti de sunmaktayız.