EV-VE-OFİS-TAŞIMACILIĞI-1 EV VE OFİS TAŞIMACILIĞI

Hizmet Çeşitleri:

A Tipi Taşıma: B Tipi Taşıma’ya (Standart) ek olarak antika eşyalar, değerli eşyalar, evcil hayvanlar, vb. bir evde bulunan her şey taşınmakta; beyaz eşyalar, aydınlatma cihazları, ayna, tablo, pano, perde, jaluzi, korniş, vb. sökülüp takılmaktadır.

B Tipi Taşıma: Ekspertiz, sigortalama, paketleme, yükleme, nakliye, boşaltma, yerleştirme, mobilya montaj hizmeti ve depolama sağlanmaktadır.

C Tipi Taşıma: Sadece kamyon ve elleçleme elemanı temin edilmekte, yükleme, nakliye ve boşaltma hizmetleri sağlanmaktadır.

D Tipi Taşıma: Sadece kamyon temin edilmekte, nakliyesi sağlanmaktadır.

 

Açıklamalar:

 1. Depolama fiyatları her yıl ocak ayında belirli oranda artırılarak müşterilerimize yansıtılır.
 2. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, derin dondurucu, soğutucu gibi beyaz eşyaların sökülüp takılması,
 3. Değerli madenler ve taşlar, mücevherat, ipek halı, sanat eseri, kristal takımlar, kürk, plaketler, madalyalar, askeri nişanlar, kılıçlar vb.
 4. Akvaryum balığı, kafes kuşu, kedi, köpek vb.
 5. Hizmet Ücretleri:
 • Fiyatlar 45 M3 yük (tek kamyon) için belirlenmiştir. Tek araca sığmayan yükler için ikinci araç veya ilave römork ayrıca ücretlendirilir.
 • Fiyatlara KDV dahildir. Kat farkı veya dış cephe asansörü ihtiyacı olduğunda ayrıca ücret alınır.
 • Nihai fiyat, ekspertiz çalışması sonucunda belirlenerek müşteriye fiyat teklifi sunulur.

Tuzla ev ve ofis taşımacılığı hizmeti kapsamında nakliye, yükleme, paketleme, sigortalama, montaj, depolama ve ekspertiz hizmetleri sağlamaktadır.

 • Şehir içi evden eve taşıma (İstanbul)
 • Şehirlerarası evden eve taşıma (Türkiye Genelinde)
 • Depolama (Öncelik olarak İstanbul, talep olması halinde diğer illerde)

Nakliye: Özel donanımlı araç filosu ile taşınan eşyalar, araca yüklendiği şekilde (toplanmış, sökülmüş, paketlenmiş) yeni adrese teslim edilmektedir.

Yükleme: Paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmiş ev ve ofis eşyaları, nakliye aracımıza özenle yüklenmektedir.

Paketleme: Taşınacak eşyalar, demonte edildikten sonra paketlenerek taşımaya hazır hale getirilmektedir.

Eşya Sigortası: Beyan edilen eşya değeri üzerinden taşınan ve depolanan ev/ofis eşyalarınıza yönelik yapılan kapsamlı bir sigortadır. Operasyon sırasında oluşabilecek risklere karşı müşterilerimiz korunmaktadır.

Yerleştirme ve Montaj: Taşınılan adreste, ev veya ofis eşyaları araçtan indirilmekte, paketlerden çıkartılarak, ilgili kullanım alanlarına yerleştirilmektedir. Uygun fiziki şartların bulunması halinde, demonte edilmiş mobilyalar montajı yapılarak kullanıma hazır hale getirilmektedir. Paketlemede kullanılan tüm malzemeler geri toplanmaktadır.

Depolama: Müşterilerimizin ev ve ofis eşyaları 7/24 güvenlikli ve hijyenik koruma koşullarına uygun olarak İstanbul’daki depolarımızda depolanmaktadır.

Ekspertiz Çalışmaları: Taşıma işlemlerinden önce ekspertiz çalışmaları gerçekleştirilmekte ve müşterilerimize taşıma öncesi yapılacak hazırlıklar hakkında ayrıntılı bilgi verilerek, fiyat teklifi sunulmaktadır.