Merhaba makaslı platform hizmetlerine mi ihtiyacınız var o zaman doğru adrestesiniz firmamız hızlı ve güvenli olarak siz değerli müşterilerine hizmetlerini sunmaktadır. Sizler de hızlı ve güvenli bir şekilde makaslı platform kiralamak isterseniz hemen bizimle iletişime geçiniz.

Birçok firmamın işlemlerini kolaylaştıran bu araçlar, yük taşıma da, yükseklik olarak 16 m kadar çıkabilmektedir. Az alan kaplaması ve manevra yetenekleri ile önce çıkan bu araçları kiralamak oldukça basittir.

Makaslı platform araçları bulundukları konumdan başka bir konuma çok rahat bir şekilde ilerlemeler kaydetmektedir bu da sizlerin işlerinizin daha hızlı bir şekilde yapılmasını sağlamaktadır. Sizler de hızlı ve güvenli bir şekilde hizmet almak istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçiniz. Firmamız her zaman 7 / 24 saat sizlere hizmet vermektedir.

TT Vinç farkı ile makaslı araçları kiralamak oldukça basittir. En uygun fiyatlara makaslı platform kiralama hizmetlerini vermekteyiz.

Alanında uzman kadrolarımız ile sizlerin ihtiyaçlarınıza göre kiralama hizmetlerini vermekteyiz.

İnşaat, bakım-onarım, eğlence sektörü ve kurumsal kullanımlar için tüm dünyaya satılmaktadır. Depolama ve dağıtım merkezleri içni özellikle aranan bir modeldir. Oteller, yenileme işleri ve eğitim merkezleri alanında yoğun kullanımı mevcuttur.