TUZLA SANAYİ NAKLİYAT

Evden eve nakliyat sektörünün İstanbul’ da ki öncülerinden Tuzla Sanayi Nakliyat Tuzla’da siz değerli müşterilerine profesyonel taşımacılık hizmeti vermektedir.

Tuzla Sanayi Nakliyat hizmetimizi yılların deneyimi ve kaliteli hizmet anlayışımız ile vermekteyiz. Uzman ve deneyimli personelimiz, donanımlı araçlarımız ve paketleme ekipmanlarımız ile hem uygun fiyatlı hem de güvenilir bir taşınma garantisi veriyoruz.

Tuzla Sanayi Nakliye olarak eşyalarınızı değil yuvalarınızı taşımanın hassasiyeti ile işimizi tam ve kusursuz yapmaktayız.

Taşınma dönemleri stresli ve yorucudur. Tüm eşyaları paketlemek, taşımak için personel ve araç arayıp bulmak ve yeni evi yerleştirmek profesyonel yardım almadan yapıldığında oldukça yorucu olmaktadır. Tabi ki piyasada ki her nakliyat firmasına güvenmek ve eşyaları teslim etmek de olumsuz sonuçlara neden olabilmektedir. Bu yüzden Tuzla Sanayi Nakliyat olarak bize güvenin diyoruz. Siz hiçbir eşyaya elinizi sürmeden, ağır yükler kaldırmadan biz evinizi taşıyor ve istediğiniz gibi yerleştirerek size teslim ediyoruz.

Ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ve eşyalarınızın sigortalanması tamamen tarafımızdan sağlanmakta, istenmeyen kazalar olduğunda kaybınızın maddi karşılığı tarafınıza iade edilmektedir.

Tuzla Sanayi Nakliyat hizmetine ihtiyaç duyduğunuzda bize talebinizi iletebilirve ücretsiz ekspertiz hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Ekspertizlerimiz adresinize gelerek eşyaların durumuna, miktarına ve türüne göre incelemeler yaparak, taşınacağınız yeni adresin uzaklığını da göz önüne alarak işin maliyetini içeren bir taşınma raporu hazırlamaktadırlar. Böylelikle taşınma işinin ne kadar sürede, kaç liraya mal olacağı siz değerli müşterilerimize iletilmektedir. Anlaşma sağlandığı durumda da sözleşme imzalayarak taşınma işlemi başlatılmaktadır.

Eşyalarınız türlerine göre özel paketleme ekipmanlarımız ile dikkatli bir şekilde paketlenerek araca yüklenmekte ve tüm montaj ve tesisat işi gerektiren durumlar uzman personelimiz tarafından yapılmaktadır. Tuzla Evden Eve Nakliyat hizmetimiz yeni evinizi yerleştirip içinde yaşamaya başlayacağınız durumda sonlanmaktadır.

Tuzla Sanayi Nakliye hizmetimizden yararlanarak huzurlu bir taşınma gerçekleştirmek isterseniz ilgili telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.