TUZLA ŞİFA EVDEN EVE NAKLİYAT

İstanbul’ da 15 yıldır taşımacılık hizmeti veren Tuzla Nakliyat, Tuzla Şifa evden eve nakliyat hizmetleri ile de müşterilerine profesyonel çözümler sunmakta, evlerinizi sorunsuz ve kusursuz bir şekilde taşımaktadır.

Tuzla Şifa evden eve nakliyat hizmetimiz ile evlerinizi olabilecek en kısa sürede ve olabilecek en uygun fiyatlar ile taşıyoruz. Deneyimli uzman personelimiz, özel paketleme ekipmanlarımız ile eşyalarınızı dikkatli bir şekilde paketliyor ve araca yerleştiriyorlar. Mobilya demontaj ve montaj işlerini doğru bir şekilde yaparak hasar görmeden taşınmalarını sağlıyorlar. Yeni evinize dilediğiniz şekilde yerleştirerek Şifa evden eve nakliyat hizmetimizi tamamlıyorlar. Siz değerli müşterilerimize huzur içinde yeni evinizde yaşamaya başlamak kalıyor.

Şifa Mahallesi evden eve nakliyat hizmetimiz için taleplerinizde ücretsiz ekspertiz hizmeti veriyoruz. Böylelikle taşınmanın kaç personel ile yapılacağı, ne tür araç kullanılacağı incelenerek taşınılacak uzaklıkta göz önüne alınıp maliyet bilgisi içeren bir raporla müşterilerimiz bilgilendiriliyor. Eşyalarınız tarafımızdan taşımacılık sigortası kapsamında taşınıyor.

Tuzla Şifa evden eve nakliyat hizmetimiz için telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak nakliye hizmeti almak için bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.